ویرایش محتوا

درباره دکتر هرمان مقدم

دکتر کامبیز هرمان مقدم متخصص ختنه نوزادان دارای بورد تخصصی اطفال و کودکان .
وی تحصیلات خود را در سال 74 در رشته پزشکی آغاز نموده و در سال 81 موفق به اخذ پزشکی عمومی گردید . هم چنین از سال های 85 الی 88 در رشته تخصصی کودکان مشغول به تحصیل شد.

راه های ارتباطی

چسبندگی باندهای آلت تناسلی

 • خانه
 • -
 • مقالات آموزشی
 • -
 • چسبندگی باندهای آلت تناسلی
چسبندگی باندهای آلت تناسلی
4.8
(5)

نوارهای آلت تناسلی و چسبندگی ممکن است هر دو بعد از ختنه دیده شوند. باندهای آلت تناسلی پل های پوستی هستند که پوست بدنه آلت تناسلی را به کلاهک (حشفه) آلت تناسلی متصل می کنند. این مورد به طور معمول زمانی دیده می شود که والدین پس از ختنه آلت تناسلی را به طور مرتب در معرض تماس قرار ندهند و اجازه می دهند خط ختنه در سر آلت تناسلی بهبود یابد. پل های پوستی آلت تناسلی به تنهایی جدا نمی شوند و نیاز به مداخله پزشکی به صورت جراحی دارند . این مورد ممکن است در مطب با استفاده از کرم موضعی لیدوکائین و پریلوکائین برای بی حسی موضعی یا در اتاق عمل بسته به نوع بیمار ، خانواده و ترجیح سازنده و همچنین اندازه ، تعداد و کیفیت باندها انجام شود. اجرا در مطب برای نوارهای تکی و نازک آلت تناسلی مناسب است ، در حالی که باید باند های ضخیم یا چندتایی در اتاق عمل جدا شوند.

اطلاعاتی درباره واکسن گارداسیل را از لینک آن ببینید.

 

دکتر ختنه نوزاد

یک هموستات از زیر باند مجاور بافت  کلاهک آلت تناسلی عبور داده می شود و بافت جمع شده و با قیچی جدا می شود. اگر پس از جدایی و تقسیم شدن باندهای آلت تناسلی ، مقداری قابل توجه از بافتها  باقی بماند ، ممکن است نیاز به  ختنه مجدد و اصلاحی باشد ، اما به ندرت این امر اتفاق می افتد. بعد از عمل ، پماد آنتی بیوتیک تا زمان بهبودی بافت استفاده می شود و آلت تناسلی مرد باید دائما به صورت بدون محافظ و آزاد قرار گیرد تا از عود پل های پوستی جلوگیری شود. بعد از جداسازی باندهای ضخیم یا چندتایی ، ممکن است محلهای قرارگیری روی کلاهک آلت تناسلی  متورم گردند و همراه با ترشحات التهابی و خارش تا زمان 2 تا 3 هفته بعد از عمل ، باشد.

جهت دریافت اطلاعات درباره دکتر ختنه در قزوین به لینک آن مراجعه کنید.

برای دریافت وقت ویزیت می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

88213218 21 0098

در مقابل با باندهای آلت تناسلی ، چسبندگی در نواحی تناسلی پس از ختنه ممکن است نتیجه عدم تفکیک کامل چسبندگی های فیزیولوژیکی در ختنه نوزاد باشد. این موارد همچنین ممکن است در اثر چسبندگی مکرر مربوط به عدم آزاد بودن و در تماس نبودن منظم آلت تناسلی مرد در دوره بعد از عمل باشد. همانند چسبندگی های فیزیولوژیک نواحی تناسلی ، این موارد به طور معمول و بدون مداخله با گذشت زمان جدا می شوند. تجویز یک دوره کرم استروئیدی یا انجام جداسازی دستی با بی حسی موضعی در مطب ممکن است برای چسبندگی هایی که تا زمان بلوغ برطرف نمی شوند در نظر گرفته شود.

 

لوازم ختنه حلقه

 

بهترین دکتر ختنه در تهران با سابقه 10 ساله ، دکتر کامبیز هرمان مقدم هستند که در این زمینه دارای تخصص می باشند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد امتیاز 5

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

3 دیدگاه ‌ها

 • جای هیچ نگرانی نیست من پسرم به این عارضه دچار شده بود ولی آقای دکتر به خوبی این مشکل رو رفع کرد
  دستش واقعا درد نکنه در هر لحظه که مشکلی پیش می آمد برای پسرم به ما کمک می کرد

 • سلام و وقت شما به خوشی
  ممنونم از آقای دکتر که این مطلب رو گفتند چون من پسرم چسبندگی داشت و وقتی فهمیدم سریعا پیش آقای دکتر آمدم

 • خیلی عالیه که آقای دکتر بعد از ختنه نیز خانواده ها را در رابطه با مراقبت های بعد از ختنه نیز مطلعه می سازد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تماس سریع