چسبندگی باندهای آلت تناسلی

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
چسبندگی باندهای آلت تناسلی - 5.0 out of 5 1 based on 2 votes

نوارهای آلت تناسلی و چسبندگی ممکن است هر دو بعد از ختنه دیده شوند. باندهای آلت تناسلی پل های پوستی هستند که پوست بدنه آلت تناسلی را به کلاهک (حشفه) آلت تناسلی متصل می کنند. این مورد به طور معمول زمانی دیده می شود که والدین پس از ختنه آلت تناسلی را به طور مرتب در معرض تماس قرار ندهند و اجازه می دهند خط ختنه در سر آلت تناسلی بهبود یابد. پل های پوستی آلت تناسلی به تنهایی جدا نمی شوند و نیاز به مداخله پزشکی به صورت جراحی دارند . این مورد ممکن است در مطب با استفاده از کرم موضعی لیدوکائین و پریلوکائین برای بی حسی موضعی یا در اتاق عمل بسته به نوع بیمار ، خانواده و ترجیح سازنده و همچنین اندازه ، تعداد و کیفیت باندها انجام شود. اجرا در مطب برای نوارهای تکی و نازک آلت تناسلی مناسب است ، در حالی که باید باند های ضخیم یا چندتایی در اتاق عمل جدا شوند.

دکتر ختنه نوزاد

یک هموستات از زیر باند مجاور بافت  کلاهک آلت تناسلی عبور داده می شود و بافت جمع شده و با قیچی جدا می شود. اگر پس از جدایی و تقسیم شدن باندهای آلت تناسلی ، مقداری قابل توجه از بافتها  باقی بماند ، ممکن است نیاز به  ختنه مجدد و اصلاحی باشد ، اما به ندرت این امر اتفاق می افتد. بعد از عمل ، پماد آنتی بیوتیک تا زمان بهبودی بافت استفاده می شود و آلت تناسلی مرد باید دائما به صورت بدون محافظ و آزاد قرار گیرد تا از عود پل های پوستی جلوگیری شود. بعد از جداسازی باندهای ضخیم یا چندتایی ، ممکن است محلهای قرارگیری روی کلاهک آلت تناسلی  متورم گردند و همراه با ترشحات التهابی و خارش تا زمان 2 تا 3 هفته بعد از عمل ، باشد.

جهت دریافت اطلاعات درباره دکتر ختنه در قزوین به لینک آن مراجعه کنید.

 

برای دریافت وقت ویزیت می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

88213218 21 0098

در مقابل با باندهای آلت تناسلی ، چسبندگی در نواحی تناسلی پس از ختنه ممکن است نتیجه عدم تفکیک کامل چسبندگی های فیزیولوژیکی در ختنه نوزاد باشد. این موارد همچنین ممکن است در اثر چسبندگی مکرر مربوط به عدم آزاد بودن و در تماس نبودن منظم آلت تناسلی مرد در دوره بعد از عمل باشد. همانند چسبندگی های فیزیولوژیک نواحی تناسلی ، این موارد به طور معمول و بدون مداخله با گذشت زمان جدا می شوند. تجویز یک دوره کرم استروئیدی یا انجام جداسازی دستی با بی حسی موضعی در مطب ممکن است برای چسبندگی هایی که تا زمان بلوغ برطرف نمی شوند در نظر گرفته شود.


در ادامه بخوانید: دکتر ختنه

لوازم ختنه حلقه

 

بهترین دکتر ختنه در تهران با سابقه 10 ساله ، دکتر کامبیز هرمان مقدم هستند که در این زمینه دارای تخصص می باشند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اینستاگرام