ویرایش محتوا

درباره دکتر هرمان مقدم

دکتر کامبیز هرمان مقدم متخصص ختنه نوزادان دارای بورد تخصصی اطفال و کودکان .
وی تحصیلات خود را در سال 74 در رشته پزشکی آغاز نموده و در سال 81 موفق به اخذ پزشکی عمومی گردید . هم چنین از سال های 85 الی 88 در رشته تخصصی کودکان مشغول به تحصیل شد.

راه های ارتباطی

دکتر ختنه | متخصص اطفال امیرآباد (کارگر شمالی)

 • خانه
 • -
 • مقالات آموزشی
 • -
 • دکتر ختنه | متخصص اطفال امیرآباد (کارگر شمالی)
دکتر ختنه | متخصص اطفال امیرآباد (کارگر شمالی)
4.9
(11)

فواید ختنه نوزادان و ختنه بدون درد در مرکز تخصصی ختنه

شامل فواید زودرس و دیررس می باشد ، ختنه در سن نوزادی باعث کاهش احتمال عفونت ادراری و در سنین بالاتر باعث کاهش احتمال ابتلا به برخی بیماریهای مقاربتی (نظیر ایدز) و کاهش احتمال سرطان آلت میشود.

متخصص ختنه در تهران

بهترین زمان ختنه (ختنه اطفال) چه زمانی است ؟

بهترین زمان ختنه در سنین نوزادی است. توصیه ما به انجام در فاصله یک تا سه ماهگی است چون قدرت ترمیم پوست در این سن بسیار بالا است و در حافظه نوزاد هم باقی نمیماند.

روش های ختنه مشتمل بر چه روش هایی می باشد؟

معمولا به دو روش جراحی( یا همان سنتی) و ختنه به روش حلقه انجام میشود.ختنه به روش حلقه به دلیل احتمال عوارض کمتر و نیز نتیجه صاف تر نسبت به روش جراحی ( سنتی) که در آن از بخیه استفاده میشود متداول تر است.
سایر روشهای ختنه مثل ختنه با کلامپ ( کلیپس نقره ای ) و یا ختنه با لیزر (ختنه بدون درد) به دلیل احتمال بالای عوارض به ندرت مورد استفاده قرار میگیرند و توصیه نمیشوند.

کلینیک تخصصی ختنه در تهران،ختنه نوزادان،مرکز تخصصی ختنه،ختنه بدون درد،کلینیک تخصصی ختنه،کلینیک ختنه نوزادان در تهران،ختنه اطفال،هزینه ختنه در کلینیک

دکتر ختنه


حتما بخوانید: پزشک ختنه


مراقبت های بعد از ختنه چه مواردی هستند؟

تا دو هفته بعد از عمل باید سر آلت با یک پماد چرب مثل وازلین چرب شود و گاهی تا دو روز از یک شربت آنتی بیوتیکی هم استفاده می شود . استفاده از پانسمان با گاز استریل یا لگن بتادین تاثیری در بهبودی ندارد .

موارد منع ختنه کدام هستند؟

در صورتیکه سوراخ خروج ادرار در محلی به جز نوک آلت باشد (هیپوسپادیاس) و طول خیلی کم آلت و یا چاقی خیلی زیاد نوزاد و یا وجود پرده در زیر آلت بهتر است ختنه به تعویق بیفتد.

چسبندگی بعد از ختنه چیست ؟

چسبندگی بعد از ختنه در روش جراحی با چسبندگی بعد از ختنه در روش حلقه متفاوت است در روش جراحی ممکن است به علت ضعف تکنیک در زمان بخیه سر آلت به بدنه آلت دوخته شود ، اما در ختنه به روش حلقه چون اساسا بخیه ای در کار نیست احتمال این عارضه وجود ندارد ولی به علت ترشح طبیعی یک ماده چسبناک در ناحیه شیار بین سر و بدنه آلت نوزادان گاهی به نظر میآید که حالت چسبندگی وجود دارد ولی با پاک کردن ترشحات برطرف میشود و عارضه نیست .

دکتر ختنه اطفال

ارتباط ختنه با زودانزالی چیست؟

ارتباطی بین ختنه و زود انزالی وجود ندارد و اصولا زمان انزال تحت تاثیر فاکتورهای بسیار متعدد روانی و جسمی قرار دارد و هیچ گونه شاهد متقن علمی در این خصوص ارائه نشده است
ارتباط ختنه با تنگی مجرا
اصولا اگر بعد از ختنه تعویض پوشک و شستشو با فواصل مناسب صورت نگیرد آمونیاک ادرار باعث التهاب سوراخ خروج ادرار و تنگی احتمالی مجرا در آینده میشود اما اول اینکه این عارضه نادر است دوم اینکه با شستشوی مناسب قابل پیشگیریاست سوم اینکه حتی در صورت بروز به راحتی قابل درمان است چهارم اینکه اصلا ربطی به روش ختنه ندارد و در هر دو روش ختنه جراحی ( سنتی) و ختنه به روش حلقه امکان بروز آن وجود دارد

ارتباط ختنه با طول آلت چیست ؟

ارتباطی بین ختنه با طول آلت وجود ندارد چون ختنه فقط برداشتن بخشی از پوست آلت است و عملی روی بافت اسفنجی آلت صورت نمی گیرد .
ارتباط ختنه با پوست اضافه یا گوشت اضافه
در ختنه به روش حلقه اگر حلقه گذاری به وسیله پزشک ماهر و با تجربه صورت بگیرد اساسا امکان برداشت کم یا زیاد پوست وجود ندارد چون حلقه به صورت استاندارد مقدار معینی از پوست را برمی دارد .

کلینیک تخصصی ختنه

متخصص اطفال در کارگر شمالی

با توجه به اینکه نقش متخصص اطفال و داشتن آگاهی کامل از تمام موارد مربوط به کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین مراجعه به یک دکتر اطفال با سابقه را باید مدنظر داشت. دکتر هرمان مقدم دارای بورد تخصصی کودکان و سابقه 10 ساله در این زمینه بوده و به عنوان دکتر متخصص اطفال در امیرآباد و کارگر شمالی شناخته شده هستند.

همچنین با توجه به اینکه ختنه برای نوزاد یکبار انجام می شود و این عمل ، امر مهمی برای خانواده می باشد، بنابراین ارزش در نظر گرفتن زمانی برای یافتن یه کلینیک ختنه خوب و مراجعه به دکتر ختنه خوب از اهمیت بالایی برخوردار است تا این عمل به خوبی و بدون نقص انجام گردد.

دکتر هرمان مقدم به عنوان متخصص اطفال در امیرآباد (کارگرشمالی ) ، عمل ختنه را بدون نقص و در محیطی آرام و بهداشتی انجام می دهند. در ادامه برای دسترسی آسان تر ، شما والدین محترم می توانید با استفاده از لوکیشن کلینیک در برنامه GOOGLE MAP ، مسیر را دریافت کنید.

لوکیشن

در صورت هر گونه سوال یا برای وقت ویزیت با شماره های زیر در ارتباط باشید.

021-88213218 | 09356255563

تورم و کبودی بعد از ختنه

مقداری تورم و کبودی تا یک ماه بعد از ختنه طبیعی است اما در صورت شدید بودن با پزشک خود مشورت کنید.
ارتباط ختنه با سایز حلقه ( رینگ)
برای ختنه به روش حلقه چندین سایز مختلف و نه یک سایز وجود دارد و قطعا یکی از آنها برای نوزاد مناسب هست.
ارتباط تخصص پزشک با ختنه
ختنه مثل هر عمل دیگری دارای مبانی علمی و تجربی می باشد که مبانی علمی آن در تخصص های مختلف پزشکی تدریس می شود و مابقی هنر ، حوصله و تجربه پزشک انجام دهنده می باشد .
مضرات ختنه چیست؟ آیا ختنه یک عمل غیر علمی است و فقط ریشه در سنت دارد؟
علاوه بر دلایل مذهبی ختنه یک عمل کاملا علمی است و والدین با تحقیقی که انجام میدهند به خاطر فواید بیشمار آن مثل کاهش احتمال عفونت ادراری کاهش احتمال بیماریهای مقاربتی از جمله ایدز و کاهش احتمال سرطان آلت مردانه و بسیاری مزایای دیگر ، آن را برای فرزندشان انتخاب میکنند

دکتر ختنه یوسف آباد

دکتر ختنه در کلینیک تخصصی ختنه نوزادان در تهران

دستگاه اتوکلاو دستگاه اتوکلاو دستگاه اتوکلاو

جهت تعیین وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید

021-88213218

https://www.instagram.com/dr_herman_moghadam/

برای فرزند دلبند شما تندرستی و شادابی را آرزو می کنیم.

 

دکتر مقدم

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.9 / 5. تعداد امتیاز 11

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

10 دیدگاه ‌ها

 • چقدر عالی که آقای دکتر زحمت می کشند در این سایت مطالب مربوط به ختنه و سلامتی کودکان نیز را قرار می دهند
  واقعا دستشون درد نکنه

 • ختنه circumcisio dr herman moghadamعالی انجام میشه وقت خوبی برای بچه ها میزاره دستگاه های کاملا استرلیل بود

 • ختنه به صورت حلقه ای انجام می دید شما چند ساعت طول می کشه اقای دکتر خیلی از شما تعریف کردند مزاحمتون شدیم

 • کارش رو خوب انجام داد

 • سلام
  دكتر ‘ختنه براي نوزاد بهترين زمان كي هستش
  لطفا بفرماييد از كي مي تونيم واكسن ابله مرغان بزنيم

  • بهترین زمان برای ختنه ما ه های اولیه هستند در صورت مریضی و یا مشکل خاصی باید مشورت بگیرید

 • سلام، من از طریق اینستا گرام با شما آشنا شدم و اطلاعات زیادی راجب ختنه نداشتم و به دلیل مسائل بهداشتی حاضر به ختنه در بیمارستان نشدم و تمیزی و پاکیزیگی و بهداشت برام خیلی مهمه مخصوصا درچنین موردی که مثل یه عمل می مونه میشه بگید شرایط بهداشتی شما چطوره؟ چون ظاهرا شما مطب هستید نه کلینیک

 • سلام
  خسته نباشید
  من برای دخترم پیش آقای دکتر لسانی می رفتم ، الان پسرم که به دنیا اومده ، برای ختنه چون توی اینترنت دیدم که مطبشون به شما نزدیکه .می خوام بیام مطب شما.
  ساعت های کاریتون به چه صورته؟

 • در مطب کلیه لوازم توسط دستگاه کاملا پیشرفته استریل میشه می تونید تشریف بیارید از نزدیک ملاحضه کنید 100 درصد مطمئن

 • سلام
  با عرض تبریک برای قدم نورسیده
  ممنون از توجه شما
  برای هماهنگی با منشی با شماره زیر تماس بگیرید تا روز مورد نظر رو برای ختنه نوزادتون باهاتون هماهنگ کنند برای آمادگی های لازم.
  021-88213218

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تماس سریع