ویرایش محتوا

درباره دکتر هرمان مقدم

دکتر کامبیز هرمان مقدم متخصص ختنه نوزادان دارای بورد تخصصی اطفال و کودکان .
وی تحصیلات خود را در سال 74 در رشته پزشکی آغاز نموده و در سال 81 موفق به اخذ پزشکی عمومی گردید . هم چنین از سال های 85 الی 88 در رشته تخصصی کودکان مشغول به تحصیل شد.

راه های ارتباطی

کلینیک تخصصی ختنه نوزادان تهران | کلینیک ختنه تهران

 • خانه
 • -
 • مقالات آموزشی
 • -
 • کلینیک تخصصی ختنه نوزادان تهران | کلینیک ختنه تهران
کلینیک تخصصی ختنه نوزادان تهران | کلینیک ختنه تهران
4.8
(28)

کلینیک تخصصی ختنه در تهران، مرکزی است که در آن با استفاده از کادر مجرب و حرفه ای با استفاده از روش‌های نوین و اصولی به ختنه کردن کودکان و نوزادان پسر و همچنین موارد اصلاحی در این زمینه پرداخته می شود. عمل ختنه یکی از عمل ها برای فرزندان پسر بوده که بهتر است این عمل در کلینیک تخصصی ختنه در تهران انجام شده و با توجه به کادر مجرب موجود در این کلینیک مشکل جسمی و یا  گاهی اوقات روحی برای فرزندان به وجود نمی آید تا در نتیجه والدین فرزند با اطمینان کامل به ختنه کردن فرزند خود بپردازند. در حالت کلی برای انتخاب یک کلینیک تخصصی ختنه در تهران باید به فاکتورهای مهم توجه کنیم که در ادامه این مقاله به آنها خواهیم پرداخت.

کلینیک ختنه تهران | پزشک ختنه تهران | کلینیک تخصصی ختنه نوزادان تهران

پس از مدتی که شما قصد ختنه کردن نوزاد پسر خود را داشته و می خواهید از خدمات مفید کلینیک تخصصی ختنه در تهران بهره ببرید در این زمینه اطلاعات مناسبی کسب کنید و با همکاران ما در کلینیک ارتباط برقرار کرده و همچنین مطالب ارائه شده در این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید:

کلینیک تخصصی ختنه

 

سابقه کار کلینیک تخصصی ختنه در تهران

پیشنهاد می شود قبل از آنکه بخواهیم نسبت به انتخاب کلینیک تخصصی ختنه در تهران اقدام نماییم از رزومه و سابقه پزشک و همچنین مرکز و کلینیک تخصصی ختنه در تهران اطلاع کامل کسب کرده و از خوشنامی این مرکز مطمئن شویم این امر می‌تواند از طریق افرادی که قبلاً به این مرکز مراجعه کرده و کودکان خود را در کلینیک تخصصی ختنه در تهران ختنه کردند پرس و جو گردد. همچنین برای اطلاع از سابقه کار کلینیک تخصصی ختنه در تهران میتوان نام و نشان کلینیک تخصصی ختنه در تهران را در اینترنت جستجو نموده و از طریق نظراتی که در وبسایت های مختلف در مورد نحوه فعالیت و عملکرد وجو دارد بر اساس خدمتی که کلینیک در تهران ارائه می نمایند انتخاب مناسبی داشته باشیم.

یکی از راه های مطمئن شدن از کیفیت کار کلینیک تخصصی ختنه در تهران این موضوع می باشد که والدین در صورتی که دارای وقت آزاد هستند به محل کلینیک تخصصی ختنه در تهران مراجعه کرده و از نحوه کار و فعالیت پرسنل کلینیک اطلاعات کسب کرده و همچنین از حاضرین در کلینیک تخصصی ختنه در تهران سوالاتی در مورد کیفیت کار و میزان رضایت شان بپرسند و از نزدیک با کلینیک تخصصی ختنه در تهران آشنا شده و اعتماد مناسبی را برای ختنه کردن نوزاد خود ایجاد نمایند.

در ویدیو زیر ختنه های 3 سال تا 6 سال قبل که در کلینیک تخصصی ختنه انجام شدن ختنه های قدیمی را مشاهده میکنید.

لازم به ذکر است دکتر هرمان مقدم، به مراجعه کنندگان شهر کرج نیز خدمات ختنه کرج را ارائه میدهند.

حضور دکتر متخصص ختنه

یکی دیگر از مواردی که یک کلینیک تخصصی ختنه در تهران باید به آن مجهز باشد استفاده از دکتر متخصص ختنه در این کلینیک می باشد. در حالت کلی عمل ختنه کردن یک عمل جراحی بسیار حساس به حساب آمده و این نظر که بسیاری از افراد آن را جدی نگرفته توسط افراد غیرمتخصص نسبت به خنده کردن نوزاد خود اقدام می نمایند کاری بسیار غلط بوده و می تواند عواقب شدیدی را برای فرزند پسرشان ایجاد نماید. دکتر ختنه باید از تخصص و تجربه کافی در زمینه ختنه کردن نوزادان و کودکان بهره برده و همچنین دلسوزی لازم را برای انجام ختنه مناسب و اصولی به کار بندد.

کلینیک ختنه تهران | پزشک ختنه تهران | کلینیک تخصصی ختنه نوزادان تهران


حتما بخوانید: دکتر ختنه


در دسترس بودن کلینیک تخصصی ختنه در تهران

یکی از مواردی که معمولاً بعد از اتمام فرایند ختنه کردن برای فرزند پسر به وجود می‌آید مشکلات و مواردی است که بعد از عمل پیش می آید و نیاز است تا والدین به صورت حضوری و یا تلفنی با پزشک متخصص ختنه ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را مطرح کرده و در زمینه های مشخص از دکتر ختنه راهنمایی لازم را دریافت کنند. با توجه به همین موضوع در دسترس بودن کلینیک تخصصی ختنه در تهران امری بسیار ضروری می باشد.

 

کلینیک ختنه نوزادان

 

استفاده از تجهیزات و لوازم مناسب و بهداشتی

یکی از مواردی که در هنگام ختنه کردن فرزند و همچنین انتخاب کلینیک تخصصی ختنه در تهران باید به آن توجه ویژه داشته باشیم این موضوع می باشد که اطمینان حاصل نمایید که کلینیک تخصصی ختنه در تهران را انتخاب نمایید که در آن دستگاه اتوکلاو وجود داشته و در نتیجه تمامی لوازم مورد استفاده برای ختنه به صورت کامل استریل و بهداشتی گردد. دستگاه اتوکلاو یک دستگاه بسیار کاربردی و اصولی برای انجام و استریل کردن لوازم پزشکی به حساب می‌آید و از شستشو با آب و الکل بسیار مناسب تر و اصولی تر خواهد بود. با توجه به اینکه دستگاه اتوکلاو یک دستگاه بسیار گران قیمت و پیشرفته به حساب می آید بسیاری از مراکز ختنه این دستگاه را نداشته و تنها یک مرکز کلینیک تخصصی ختنه در تهران دارای این دستگاه میباشد.

متریال مناسب جهت انجام ختنه

مواردی که در هنگام انتخاب کلینیک تخصصی ختنه در تهران به آن توجه کنیم این موضوع باشد که کلینیک مورد نظر از تجهیزات استاندارد و مناسب مانند حلقه ختنه مناسب استفاده نماید تا در نتیجه کیفیت عمل ختنه پایین نیامده و مشکل جسمی فرد ختنه شونده را تهدید نکند. در حالت کلی هر چه تجهیزات مورد استفاده در یک کلینیک تخصصی ختنه در تهران استاندارد تر و مناسب تر باشد در نتیجه عمل بهتر و همچنین درد کمتر متوجه فرد ختنه شونده خواهد شد.

در ویدیو زیر متخصص ختنه کلینک تخصصی ختنه، ختنه نوزاد 38 روزه آرام و رضایت مادر را مشاهده میکنید.

کم بودن مسافت برای رسیدن به کلینیک تخصصی ختنه در تهران

در شهر شلوغ و پرترافیکی مانند تهران موضوع دیگری که در هنگام انتخاب کلینیک تخصصی ختنه در تهران باید به آن توجه کنیم این موضوع می باشد که بهتر است کلینیکی را انتخاب کنیم که فاصله محل زندگی تا کلینیک کم باشد و در صورتی که مشکلی پیش آمد در کمترین زمان ممکن فرزند خود را به کلینیک تخصصی ختنه در تهران برسانیم. در صورتی که در شهری مانند تهران زندگی می کنید بهتر است کلینیک را در مرکز شهر و یا نزدیک محل زندگی خود انتخاب کرده و چگونگی دسترسی در کمترین زمان ممکن به کلینیک مورد نظر را به صورت کامل بسنجیم.

 

کلینیک ختنه مرکز تهران

 

بهداشت محیط کلینیک مرکزی ختنه تهران

در حالت کلی در کلینیکی که به موضوع بهداشت اهمیت ویژه‌ای داده نمی‌شود احتمال آنکه برای نوزادی که قرار است عمل ختنه برای آن انجام شود مشکلاتی در آینده به وجود بیاید، چراکه آلت تناسلی که قرار است بر روی آن عمل ختنه انجام گردد یک قسمت بسیار حساس بوده و بسیار زیاد در معرض عفونت ها قرار می گیرد پس بهتر است مرکزی را انتخاب کنیم که در آن به تمیزی محیط به صورت اصولی توجه می گردد.

اطلاعاتی درباره متخصص ختنه در تهران را از لینک آن ببینید.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید.

0098 21 88213218

ختنه نوزاد در مطب دکتر هرمان مقدم | دکتر ختنه اطفال
ختنه نوزاد در مطب دکتر هرمان مقدم | دکتر ختنه اطفال

کلینیک ختنه تهران | پزشک ختنه تهران | کلینیک تخصصی ختنه نوزادان تهران

اطلاعاتی درباره پزشک ختنه تهران را از لینک آن ببینید.

ختنۀ نوزاد و مراقبت‌های لازم بعد از ختنه

شما ممکن است کمی در مورد مراقبت از آلت تناسلی نوزاد پسر خود پس از ختنه کردن نگران باشید، اما آلت تناسلی کودک پسر آن‌قدر که به نظر می‌آید حساس نیست و ختنه نیز آسیبی به او نمی‌رساند. ختنه عملی ساده است که طی آن پوست پوشانندهٔ سر آلت تناسلی کودک پسر یا همان پوست ختنه‌گاه با یکی از تکنیک‌های موجود توسط پزشک کودک برداشته می‌شود. در این مطلب می‌توانید با فرایند و سن ختنه در نوزادان، نکات مراقبتی پس از ختنۀ نوزاد پسر و موارد نیازمند مراجعه به پزشک پس از ختنه آشنا شوید.

فرایند و سن ختنۀ نوزادان

بهترین زمان ختنه در ۱۰ روز اول تولد و ترجیحاً همان ۴۸ ساعت اول است. در بعضی موارد نیز، پزشکان ممکن است این اقدام را به دلایل پزشکی به تأخیر بیندازند که زمان بعدی ختنه، ۱۱ روز اول بعد از تولد نوزاد و سپس تا پایان دورۀ نوزادی یعنی تا ۲۸ روز بعد از تولد است. بعد از ختنه، نوزادتان حداقل تا دو ساعت زیر نظر خواهد بود. یک روش شایع ختنه، روشی به نام حلقۀ پلاستیکی است و در برخی موارد نیز پزشکان از جراحی استفاده می‌کنند. بعد از ختنه در روز سوم تا پنجم که آزمایشات غربالگری نوزاد انجام می‌شود، بهبود ختنه نیز بررسی خواهد شد. حداکثر زمان مراجعه به پزشک برای بررسی محل ختنه، یک هفته پس از ختنه است. در صورت بی‌قراری نوزاد و با تجویز پزشک، می‌توانید از قطرۀ استامینوفن کودکان و فقط طبق دستور پزشک کودک استفاده کنید و از راهنمایی‌های نامطمئن دیگران برای مراقبت‌های اشتباه و غلط خودداری کنید.

 

والدین نوزاد ختنه شده | کلینیک تخصصی ختنه
والدین نوزاد ختنه شده | کلینیک تخصصی ختنه

 

نکاتی برای مراقبت بعد از ختنۀ نوزاد

مراقبت‌های بعد از ختنه نسبتاً ساده است که تا زمان بهبود آلت تناسلی ختنه‌شده‌ که حدود هفت تا ۱۰ روز طول می‌کشد، لازم است نکات زیر را رعایت کنید:

ناحیۀ ختنه‌شده را تمیز نگه دارید: این مهم‌ترین مراقبت پس از ختنه است. در هر بار تعویض پوشک، هر ذرۀ مدفوعی را که می‌بینید با ملایمت پاک کنید. از صابونی ملایم و بی‌بو برای پوست نوزاد و آب گرم استفاده کنید. از دستمال مرطوب استفاده نکنید. اجازه دهید که آن ناحیه خودبه‌خود خشک شود تا از التهاب جلوگیری شود. تا زمانی که آلت تناسلی بهبود می‌یابد و ریشۀ بند ناف نیز می‌افتد تنها از روش شست‌وشو با یک لیف یا حولۀ نرم برای بدن نوزاد استفاده کنید و از خیس کردن این ناحیه در حمام خودداری کنید. هرچند، بدیهی است که در حین ادرار کردن مرطوب خواهد شد، اما تا زمانی که پوشک او را به موقع تعویض می‌کنید، این موضوع مشکل‌ساز نیست.

در ویدیو زیر ختنه کودک 7 ماهه گیلانی، بهترین کلینیک ختنه ایران، بهترین دکتر ختنه ایران را مشاهده میکنید.


حتما بخوانید: متخصص ختنه نوزادان


از ناحیۀ ختنه‌شده محافظت کنید: پس از جراحی ممکن است یک باند وازلینی روی آلت نوزاد قرار داده شود که معمولاً با اولین ادرار نوزاد می‌افتد. متخصصان اطفال نظرات متفاوتی در مورد لزوم ادامۀ استفاده از پانسمان برای آلت تناسلی در حال بهبود دارند، بنابراین نظر پزشک کودک خود را بپرسید. اگر توصیه شده است که به پانسمان ادامه دهید، به احتمال زیاد به شما گفته می‌شود که قبل از پیچیدن یک گاز استریل کوچک دور محل یا قرار دادن یک باند روی آن، کمی وازلین روی سر آلت تناسلی بمالید تا پانسمان به پوست نچسبد. اگر پزشک شما معتقد به استفاده از پانسمان نیست، ممکن است به شما گفته ‌شود که برای روز اول یا بعد از آن نیز بعد از هر تعویض پوشک، کمی وازلین یا پماد آنتی‌بیوتیک به آن ناحیه بزنید، فقط برای اینکه مانع از ساییده شدن پوشک به آلت تناسلی شود.

دکتر ختنه یوسف آباد
دکتر ختنه یوسف آباد

 

دو پوشک به نوزاد بپوشانید: این کار اختیاری است، اما به کاهش درد کمک می‌کند. پوشاندن دو پوشک به نوزاد، به محافظت از آلت تناسلی او کمک می‌کند و از فشار آوردن ران‌ها به آن جلوگیری می‌کند؛ همچنین می‌توانید به منظور کاهش درد، یک کیسۀ حاوی یخ را بین دو لایه پوشک قرار دهید. در این مورد نیز لازم است نظر پزشک کودک را بپرسید.

کلینیک ختنه تهران | پزشک ختنه تهران | کلینیک تخصصی ختنه نوزادان تهران

وقتی ناحیۀ ختنه (Circumcision) به طور کامل بهبود پیدا ‌کرد، شما همچنان به تمیز نگه داشتن آلت تناسلی و پاک کردن هر گونه مدفوع روی آن ادامه دهید. گاهی نیز کمی از پوست ختنه‌گاه باقی می‌ماند، اگر این مورد برای کودک شما پیش آمده است، در زمان حمام کردن، پوست را با ملایمت بکشید و زیر آن را تمیز کنید.

دکتر متخصص ختنه

جهت تعیین وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید.

021-88213218

کلینیک ختنه تهران
کلینیک ختنه تهران

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد امتیاز 28

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

6 دیدگاه ‌ها

 • واقعا مطب فوق العاده ای دارند تمامی تجهیزات برای ختنه حاضر و تمیزه.
  بعد از ختنه پسرم کاملا آرام و راحت بود و انگار هیچ دردی نداشت. بسیار سپاسگزارم آقای دکتر

 • بهترین متخصص اطفال و نوزاد تهران و بهترین متخصص ختنه وواکسیناسیون آبله مرغان و ذات الریه واقعاکارش عالیه
  واکسن های ابله مرغان قبلا رفته بودیم خارج زده بودیم

 • با توجه به مدتی که ایشان را میشناسم باید بگویم یکی از بهترین متخصصین اطفال در تهران هستند که هم دانش و تجربه علمی خوبی دارند و هم روابط عمومی و برخورد مناسب با مریض.روابط عمومی خوب و صبر زیاد در برخورد با بیمار و صد البته دانش به روز پزشکی باعث شده جزؤ پزشکان خوب محسوبشون کنم. باور نکنید. بلکه خودتون امتحان کنید.
  تشخیص دکتر عالیه ختنه خوب انجام میده واکسیناسیون هم عالیه

 • من از طریق سایت اینترنتی با دکتر هرمان آشنا شدم و پسرمون رو برای ختنه بردیم از کار دکتر خیلی راضی هستیم و ممنونیم ایشان خیلی محبت کردند با صبر و پاسخگویی ایشون بعد از ختنه هم به ما خیلی کمک کردند

 • سلام وقت شما بخیر
  دکتر متواضع شما معرفی کردند از همکاران خودتون چون خودشون ختنه را انجام نمی دادند خواستیم خدمت شما برسیم

 • طبق دستورالعمل رسمی وزارت بهداشت با عنوان ” دستورالعمل مراقبت های مدیریت شده شماره 10 به شماره 83278/س مورخ 81/6/25 روش ارجح برای عمل نوزادان پسر زیر 6 ماه روش حلقه ( Plastibell ) می باشد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تماس سریع