ویرایش محتوا

درباره دکتر هرمان مقدم

دکتر کامبیز هرمان مقدم متخصص ختنه نوزادان دارای بورد تخصصی اطفال و کودکان .
وی تحصیلات خود را در سال 74 در رشته پزشکی آغاز نموده و در سال 81 موفق به اخذ پزشکی عمومی گردید . هم چنین از سال های 85 الی 88 در رشته تخصصی کودکان مشغول به تحصیل شد.

راه های ارتباطی

فیلم ختنه

  • خانه
  • -
  • مقالات آموزشی
  • -
  • فیلم ختنه
فیلم ختنه
4.1
(16)

ختنه یکی از رسوم و سنت‌های بسیاری از جوامع است که در آن، بخشی از اعضای تناسلی مردان بریده می‌شود. این رسم در برخی جوامع به دلایل دینی و در برخی دیگر به دلایل فرهنگی و بهداشتی انجام می‌شود. در برخی جوامع، ختنه به عنوان یک عمل پزشکی نیز انجام می‌شود. با این حال، این یک موضوع حساس است و باید با توجه به فرهنگ و سنت محلی و با رعایت اصول بهداشتی، تصمیم‌گیری شود.

ختنه به روش های مختلفی انجام میشود که در این مقاله قصد داریم ویدیو و فیلم ختنه نوزاد از نزدیک را به روش های مختلف به شما نشان دهیم .

ختنه با حلقه:

ختنه نوزادان با حلقه، یکی از روش‌های ختنه است که در برخی جوامع انجام می‌شود. در این روش، با استفاده از یک حلقه فلزی، بخشی از پوست بالای قسمت نوکی عضو تناسلی مرد بریده می‌شود. این روش ختنه در برخی جوامع به دلایل فرهنگی و دینی انجام می‌شود و در برخی دیگر به دلایل بهداشتی و پیشگیری از بیماری‌هایی مانند سرطان پیشگیری می‌شود.

با این حال، این روش ختنه با خطراتی همراه است و ممکن است باعث عفونت، خونریزی و درد شدید شود. بنابراین حتما این کار را  نزد پزشک متخصص یا کلینیک های تخصصی توسط پزشک باتجربه انجام دهید.

در اینجا فیلم ختنه به روش حلقه نوزادان مشاهده میکنید.

ختنه به روش جراحی :

ختنه به روش جراحی یکی از روش‌های ختنه است که با استفاده از ابزارهای پزشکی و تحت نظارت پزشک انجام می‌شود. در این روش، با استفاده از مواد بی‌خطر و تحت بیهوشی کامل، بخشی از پوست بالای قسمت نوکی عضو تناسلی مرد بریده می‌شود.

در اینجا فیلم ختنه به روش جراحی قرار داده ایم . فیلم ختنه نوزاد به روش سنتی و فیلم ختنه نوزاد با بخیه یکی است و تفاوتی ندارد و در این روش از یک تیغ پزشکی جهت برش پوست ختنه گاه استفاده میشود و پوست بریده میشود و بخیه زده میشود .

ختنه با لیزر:

ختنه با لیزر یکی از روش‌های ختنه است که توسط برخی پزشکان انجام می‌شود. در این روش، با استفاده از لیزر، بخشی از پوست بالای قسمت نوکی عضو تناسلی مرد بریده می‌شود.

این روش ختنه به دلیل عدم نیاز به بیهوشی کامل و استفاده از ابزارهای جراحی، کمترین خطرات و عوارض جانبی را دارد و به عنوان یک روش ختنه غیرجراحی، مورد توجه قرار گرفته است. با این حال، همانند هر روش ختنه دیگری، این روش نیز با خطراتی همراه است و باید تحت نظارت پزشک متخصص و با رعایت دقیق دستورالعمل‌های پزشکی انجام شود.

  در اینجا فیلم ختنه نوزاد با لیزر را مشاهده میکنید.

این روش نسبت به روش های ذکر شده در این مقاله و مقالات دیگری که در سایت قرار دارد روش کم درد تری است و خونریزی کمتری دارد به همین دلیل توجه

بسیاری از والدینی قصد ختنه کودک خود را دارد به خود جلب کرده اند 

سخن پایانی :

اگر شما قصد ختنه کودک خود را دارید حتما ختنه کودک خود را به پزشک متخصص ختنه بسپارید. با توجه به فیلم ختنه کودکانی که در این مقاله بارگذاری شد حتما متوجه اهمیت انتخاب پزشک خود در این زمینه شده اید ، مراجعه به یک کلینیک ختنه معتبر باعث میشود ختنه کودک دلبند شما با دقت بیشتر و مهارت های بیشتری انجام شود و با دیدن بودن فیلم ختنه پسران که در اینجا مشاهده کردید متوجه حساس بودن این عمل برای کودک خود شده اید .

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.1 / 5. تعداد امتیاز 16

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

1 نظر

  • خداروشکر پسرم اصلا گریه نکرد وقتی هم بعد از ختنه رفتیم داخل اتاق دیدیم پسرمون داره می خنده. با تشکر فراوان از آقای دکتر و دستیار های آقای دکتر.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تماس سریع