آلت تناسلی پنهان شده

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
آلت تناسلی پنهان شده - 5.0 out of 5 1 based on 3 votes

آلت تناسلی پنهان - که به عنوان دفن شده ، پنهان یا بازگشتی نیز شناخته می شود – از نظر اندازه طبیعی است اما در پد چربی بالای عانه ای پنهان است. به طور معمول، این مورد نتیجه این موارد می باشد: ثابت شدن ضعیف پوست در ناحیه پایینی  آلت تناسلی است (مادرزادی )، چاقی (اکتسابی) ، یا زخم پس از ختنه ، با حلقه فیموتیک حاصل شده (اکتسابی). یافته های پاتولوژیک کیسه بیضه از نظر بالینی قابل توجه ، مانند هیدروسل بزرگ یا فتق ، نیز ممکن است یاعث تحریف و جابجایی آناتومی کیسه بیضه شده و آلت تناسلی را مخفی جلوه دهد. به طور معمول ، هیچ درمانی برای آلت تناسلی پنهان مادرزادی و مرتبط با چاقی مورد نیاز نیست. با این حال ، در صورت تمایل به  انجام ختنه ، این عمل باید در شرایط جراحی انجام شود.


حتما بخوانید: کلینیک ختنه

 

به دلیل کمبود پوست شافت خارجی ، قسمت اعظم آلت تناسلی مرد توسط پیش پوست پوشانده می شود.

آلت تناسلی مردی که به دلیل وجود زخمهای پس از عمل ختنه به دام افتاده است ، ممکن است با کرم استروئیدی یا ختنه مجدد اصلاحی درمان شود. مراقبت های خوب بعد از عمل در جلوگیری از عوارضی مانند چسبندگی آلت تناسلی ، پل های پوستی (چسبندگی پوست آلت تناسلی) یا عود آلت تناسلی محبوس شده بسیار کلیدی و مهم است. به طور خاص، والدین یا کودک باید روزانه چندین بار پد چربی ناحیه تناسلی را عقب بزنند تا آلت تناسلی مرد در معرض دید قرار گیرد. پماد آنتی بیوتیک باید تا زمان بهبودی کامل ختنه استفاده شود.

ختنه نوزاد

کلینیک ختنه دکتر کامبیز هرمان مقدم بهترین کلینیک در تهران میباشد.

 

 


در ادامه بخوانید: دکتر ختنه

 

دکتر کامبیز هرمان مقدم یکی از با سابقه ترین پزشکان در زمینه ختنه نوزادان می باشند که مطب ایشان در یوسف آباد می باشد. همچنین به عنوان دکتر ختنه به مراجعه کنندگان از شهر ورامین و حومه تهران، خدمات ختنه نوزاد و بزرگسالان را ارائه می دهند .

جهت دریافت نوبت با شماره زیر تماس بگیرید.

88213218 21 0098

 

بهترین دکتر ختنه در تهران با سابقه 10 ساله ، دکتر کامبیز هرمان مقدم هستند که در این زمینه دارای تخصص می باشند.

دکتر مقدم

مشاهده سایر مقالات وبسایت دکتر کامبیز هرمان مقدم

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اینستاگرام