ختنه نوزاد

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
ختنه نوزاد - 4.8 out of 5 1 based on 4 votes

دکتر ختنه

بهترین زمان ختنه

پزشکان ختنه توصیه می کنند فرزندان پسرمان را تا سن سه سالگی ختنه کنیم زیرا یک پسر بچه سه ساله به نوع جنسیتش آگاه است و شاید هنگام ختنه کردن احساس تعرض به هویت و جنسیتش را داشته باشد و بنابراین بر روحیه اش اثر منفی می گذارد. پزشکان توصیه می کنند اگر می خواهید کودکتان را بعد از سن سه سالگی ختنه کنید از روش بیهوشی استفاده کنید و از انجام عمل با بی حسی اجتناب کنید زیرا کودک در این شرایط می تواند مراحل عمل ختنه را ببیند و این مساله تاثیر منفی در روحیه او خواهد گذاشت.

ختنه نوزادان،مرکز تخصصی ختنه،ختنه بدون درد،کلینیک تخصصی ختنه،کلینیک ختنه نوزادان در تهران،ختنه اطفال

پزشک ختنه کودک

خونریزی بعد از ختنه از عوارض ختنه نوزادان پسر


حتما بخوانید: متخصص ختنه نوزادان

خونریزی مهم ترین خطر بعد از ختنه می باشد و والدین بعد از ختنه کردن پسرانشان باید شرایطی فراهم کنند تا هیچ گونه آسیب و ضربه ای به کودشان وارد نشود که منجر به خونریزی شود. همچنین والدین باید کودکشان را از شیطنت و بازیگوشی منع کنند تا آسیبی به آن ها بعد از عمل ختنه نرسد.کودکان باید بعد از ختنه کردن 24 تا 48 ساعت استرحت کنند .درباره باز کردن پانسمان ختنه باید نظر پزشک معالج را جویا شد اما معمولا باز کردن پانسمان ختنه بعد از گذشت 24 ساعت مانعی ندارد.

دکتر ختنه اطفال

تنگی مجاری ادراری یکی از عوارض ختنه نوزادان پسر

عمل ختنه در کودکان با عوارضی همراه است که یکی از این عوارض که بعد از عمل نادرست ختنه ایجاد می شود خطر مسدود شدن مجاری ادراری می باشد .همانطور که گفتیم اگر این عمل به درستی انجام نشود سبب تنگی مجاری ادرار و ایجاد فشار شدید به مثانه می شودو بنابراین مشکلات مجاری ادراری برای کودک به وجود می آورد.توصیه می شود عمل ختنه توسط متخصصان اطفال انجام شود تا توانایی وتبحر کافی برای عمل کردن را دارند.

جهت تعیین وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید

021-88213218

دکتر مقدم

3 نظرها

 • پیوند نظر مازیار فلاحی یکشنبه, 26 خرداد 1398 ساعت 18:53 ارسال شده توسط مازیار فلاحی

  ممنونم اط اطلاعاتتون فقط اگر زحمتی نیست بفرمایید مدت زمان خود ختنه چقدر طول میکشه و اینکه نهایتا بی تابی و بی قراری بچه چقدر ممکنه باشه، آیا بچه بیهوش میشه؟ باید حتما همراه پیش پزشک باشه یا نه؟ من و همسرم تنها تهران زندگی میکنیم و من اکثر شب کار هستم و دانستن نکات بالا برای تصمیم گیری ما خیلی مهمه، ضمنا پسرما 7 ماهه هست اشکال نداره؟

 • پیوند نظر سحر یکشنبه, 26 خرداد 1398 ساعت 12:25 ارسال شده توسط سحر

  سلام
  یه سوال مهم دارنم خدمتون چون خیلی نگران هستم ایا شما برای استریل کردن وسایل جهت ختنه از دستگاه خاصی استفاده می کنید
  من برای بچه خواهرم رفتیم یه مطب یه اقای دکتری که اسمشو نمی یارم
  خیلی ساده بود

 • پیوند نظر سحر یکشنبه, 26 خرداد 1398 ساعت 12:10 ارسال شده توسط سحر

  سلام
  وقت بخیر
  برای ختنه پسرم می خواستم مزاحم بشم خیلی تعریف شما را شنیدم چه روز می تونیم برسیم خدمتون شما واکسیناسیون هم در مطب انجام می دیدید اقای دکتر

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.