سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی (nose piercing)

این مورد را ارزیابی کنید
(29 رای‌ها)
سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی (nose piercing) - 4.9 out of 5 1 based on 29 votes

پیرسینگ بینی یا سوراخ کردن بینی (nose piercing) دارای انواع مختلفی اسـت، عده اي از مدل ها توسط سوراخ هاي دائمی و توسط دکتر انجام شده و سپس جواهرات مختلف هم چون حلقه، زنجیر و سنگ ها از سوراخ ایجاد شده عبور داده خواهد شد. عده اي از انواع مدل پیرسینگ بینی یا سوراخ کردن بینی نیز بـه صورت چسبی بوده و عده اي از آن ها بدون سوراخ و چسب و بـه صورت موقتی قرار خواهند گرفت.

تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا توصیه‌هایی را برای سوراخ کردن بینی بخوانید.

پیرسینگ بینی چسبی

برای پیرسینگ هاي بدون سوراخ میتوان از انواع حلقه ها استفاده کرد، این حلقه بر روی خود دارای فضای باز کوچکی هستند و زمانیکه آن ها را بر روی پره هاي بینی قرار میدهید بدلیل فضای باز کوچک تعبیه شده بر روی خود از بینی شـما نخواهند افتاد. دراین مدل ها بـه سادگی می‌توانید انواع حلقه ها را استفاده کرده و بدون آنکه مشکلی برای شـما ایجاد شود پیرسینگ بینی (nose piercing) را جدا کرده و مدلهای متفاوت دیگری را امتحان کنید.

  سوراخ کردن بینی

جهت دریافت اطلاعات درباره دکتر ختنه در پاکدشت به لینک آن مراجعه کنید.

عده اي از مدلهای دیگر از پیرسینگ بینی (nose piercing) از نوع چسبی هستند کـه دراین مدل ها انواع مختلف سنگ قرار گرفته و می‌توانید بـه سادگی از انواع سنگ و نگین و فلز استفاده کنید و بـه سادگی بر روی محل مورد نیاز کـه اغلب بر روی پره بینی اسـت استفاده کنید.

سوراخ کردن بینی (پیرسینگ بینی) با طلا و نقره

زمانیکه اقدام بـه پیرسینگ میکنید باید متخصصی بسیار مجرب را انتخاب کنید چرا که میزان دردی کـه تحمل خواهید کرد کاملا بـه تبحر متخصص شـما بستگی خواهد داشت. همچنین محلی که برای انجام این کار به ان مراجعه می کنید ، باید از لحاظ بهداشتی و وسایل قابل استفاده برای سوارخ کردن گوش تمیز باشد . کلینیک دکتر کامبیز هرمان مقدم دارای شرایط و دستگاه استریل کننده لوازم پیرسینگ لب ، گوش و بینی می باشد.

سوراخ کردن بینی و لب و گوش

لازم به ذکر است سوزنی که در این کلینیک برای سوراخ کردن لب و بینی و گوش استفاده می شود ، سوزن آمریکایی است که بدون ایجاد حساسیت می  باشد در صورتیکه ممکن است افراد دیگر از سوزن های چینی که باعث بروز حساسیت می شود ، استفاده کنند.

دکتر کامبیز هرمان مقدم ، متخصص سوارخ کردن بینی در یوسف آباد تهران

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شماره تماس :  02188213218

سوراخ کردن بینی

گفتنی اسـت کـه پیرسینگ بینی از گوش دیرتر التیام یافته و درد بیشتری را برای شـما بـه همراه خواهد داشت. زمانیکه اقدام بـه پیرسینگ بینی  (nose piercing) می‌کنید بجای استفاده از تفنگ از سوزن هاي مخصوصی استفاده میشود، به همین دلیل اینکار زمانبرتر و در عمل دردناک تر خواهد بود.

یکی از نکات مهمی کـه پس از انجام پیرسینگ باید رعایت کنید تمیز کردن قسمت سوراخ شده می باشد، برای اینکار روزی دو بار محل رابا صابون هاي آنتی باکتریال شستشو داده و از این کـه مدت زمان طولانی پیرسینگ را جدا کنید بپرهیزید چراکه کـه اینکار باعث بسته شدن سوراخ خواهد شد.

قیمت پیرسینگ بینی

پیرسینگ ها بسته بـه جنسی کـه دارند از رنج قیمتی متفاوتی برخوردار خواهند بود. دراین بین ارزانترین مدلهای پیرسینگ بینی از جنس استیل و نقره بوده و پس ازآن بالاترین قیمت را طلا بخود اختصاص خواهد داد.

دکتر کامبیز هرمان مقدم ، دارای کلینیک تخصصی در یوسف آباد تهران جهت سوارخ کردن بینی هستند.

شماره تماس :  02188213218

پیرسینگ بینی

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اینستاگرام