ویرایش محتوا

درباره دکتر هرمان مقدم

دکتر کامبیز هرمان مقدم متخصص ختنه نوزادان دارای بورد تخصصی اطفال و کودکان .
وی تحصیلات خود را در سال 74 در رشته پزشکی آغاز نموده و در سال 81 موفق به اخذ پزشکی عمومی گردید . هم چنین از سال های 85 الی 88 در رشته تخصصی کودکان مشغول به تحصیل شد.

راه های ارتباطی

سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی (nose piercing)

 • خانه
 • -
 • مقالات آموزشی
 • -
 • سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی (nose piercing)
سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی (nose piercing)
4.2
(19)

پیرسینگ بینی یا سوراخ کردن بینی (nose piercing) دارای انواع مختلفی اسـت، عده اي از مدل ها توسط سوراخ هاي دائمی و توسط دکتر انجام شده و سپس جواهرات مختلف هم چون حلقه، زنجیر و سنگ ها از سوراخ ایجاد شده عبور داده خواهد شد. عده اي از انواع مدل پیرسینگ بینی یا سوراخ کردن بینی نیز بـه صورت چسبی بوده و عده اي از آن ها بدون سوراخ و چسب و بـه صورت موقتی قرار خواهند گرفت.

تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا توصیه‌هایی را برای سوراخ کردن بینی بخوانید.

اطلاعاتی درباره واکسن گارداسیل را از لینک آن ببینید.

لازم به ذکر است این مطلب فقط جهت افزایش اگاهی عموم در سایت، درج گردیده و امکان پیرسینگ بینی در کلینیک دکتر هرمان مقدم وجود ندارد.

دکتر کامبیز هرمان مقدم ، دارای کلینیک تخصصی و دستگاه پیرسینگ گوش در یوسف آباد تهران جهت سوارخ کردن گوش هستند.

شماره تماس :  02188213218

تعرفه پیرسینگ ناف ، پیرسینگ گوش و پیرسینگ بینی در سال 1402

 

نکته: در پیرسینگ گوش گوشواره ها ضد حساسیت و خارجی بوده و با دستگاه انجام می شود.

پیرسینگ بینی و ناف بوسیله آنژیوکت انجام میشود.

موارد فوق توسط پزشک و در مطب با شرایط کاملا بهداشتی انجام می شود.

لازم به ذکر است که پیرسینگ گوش در این کلینیک انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت پیرسینگ گوش سال 1402 یا هماهنگی با 02188213218 درارتباط بوده و یا از طریق واتساپ با شماره 09356255563 در ارتباط باشید.

پیرسینگ بینی چسبی

برای پیرسینگ هاي بدون سوراخ میتوان از انواع حلقه ها استفاده کرد، این حلقه بر روی خود دارای فضای باز کوچکی هستند و زمانیکه آن ها را بر روی پره هاي بینی قرار میدهید بدلیل فضای باز کوچک تعبیه شده بر روی خود از بینی شـما نخواهند افتاد. دراین مدل ها بـه سادگی می‌توانید انواع حلقه ها را استفاده کرده و بدون آنکه مشکلی برای شـما ایجاد شود پیرسینگ بینی (nose piercing) را جدا کرده و مدلهای متفاوت دیگری را امتحان کنید.

سوراخ کردن بینی
سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی

 

جهت دریافت اطلاعات درباره دکتر ختنه در پاکدشت به لینک آن مراجعه کنید.

عده اي از مدلهای دیگر از پیرسینگ بینی (nose piercing) از نوع چسبی هستند کـه دراین مدل ها انواع مختلف سنگ قرار گرفته و می‌توانید بـه سادگی از انواع سنگ و نگین و فلز استفاده کنید و بـه سادگی بر روی محل مورد نیاز کـه اغلب بر روی پره بینی اسـت استفاده کنید.

سوراخ کردن بینی (پیرسینگ بینی) با طلا و نقره

زمانیکه اقدام بـه پیرسینگ میکنید باید متخصصی بسیار مجرب را انتخاب کنید چرا که میزان دردی کـه تحمل خواهید کرد کاملا بـه تبحر متخصص شـما بستگی خواهد داشت. همچنین محلی که برای انجام این کار به ان مراجعه می کنید ، باید از لحاظ بهداشتی و وسایل قابل استفاده برای سوارخ کردن گوش تمیز باشد . کلینیک دکتر کامبیز هرمان مقدم دارای شرایط و دستگاه استریل کننده لوازم پیرسینگ لب ، گوش و بینی می باشد.

 

سوراخ کردن بینی و لب و گوش
سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی

 

لازم به ذکر است سوزنی که در این کلینیک برای سوراخ کردن لب و بینی و گوش استفاده می شود ، سوزن آمریکایی است که بدون ایجاد حساسیت می  باشد در صورتیکه ممکن است افراد دیگر از سوزن های چینی که باعث بروز حساسیت می شود ، استفاده کنند.

دکتر کامبیز هرمان مقدم ، متخصص سوارخ کردن بینی در یوسف آباد تهران

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای پیرسینگ گوش با ما تماس بگیرید.

شماره تماس :  02188213218

 

سوراخ کردن بینی
سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی

 

گفتنی اسـت کـه پیرسینگ بینی از گوش دیرتر التیام یافته و درد بیشتری را برای شـما بـه همراه خواهد داشت. زمانیکه اقدام بـه پیرسینگ بینی  (nose piercing) می‌کنید بجای استفاده از تفنگ از سوزن هاي مخصوصی استفاده میشود، به همین دلیل اینکار زمانبرتر و در عمل دردناک تر خواهد بود.

یکی از نکات مهمی کـه پس از انجام پیرسینگ باید رعایت کنید تمیز کردن قسمت سوراخ شده می باشد، برای اینکار روزی دو بار محل رابا صابون هاي آنتی باکتریال شستشو داده و از این کـه مدت زمان طولانی پیرسینگ را جدا کنید بپرهیزید چراکه کـه اینکار باعث بسته شدن سوراخ خواهد شد.

قیمت پیرسینگ بینی

پیرسینگ ها بسته بـه جنسی کـه دارند از رنج قیمتی متفاوتی برخوردار خواهند بود. دراین بین ارزانترین مدلهای پیرسینگ بینی از جنس استیل و نقره بوده و پس ازآن بالاترین قیمت را طلا بخود اختصاص خواهد داد.

لازم به ذکر است این مطلب فقط جهت افزایش اگاهی عموم در سایت، درج گردیده و امکان پیرسینگ بینی در کلینیک دکتر هرمان مقدم وجود ندارد.

دکتر کامبیز هرمان مقدم ، دارای کلینیک تخصصی و دستگاه پیرسینگ گوش در یوسف آباد تهران جهت سوارخ کردن گوش هستند.

شماره تماس :  02188213218

 

 

پیرسینگ بینی
سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی

 

سوراخ کردن بینی

سوراخ کردن بینی به دو صورت می‌تواند انجام شود. اولین روش، سوراخ کردن بینی به روش قدیمی  به منظور استفاده از جواهرات بینی است. در این روش، با استفاده از سوزن و یا ابزاری شبیه به سوزن، یک سوراخ کوچک در بینی ایجاد می‌شود و سپس جواهرات بینی مثل نیم‌سنگ یا حلقه بینی درون آن قرار می‌گیرد. این روش مربوط به سالیان گذشته است و استفاه آن به هیچ وجه از نظر بهداشتی توصیه نمیشود و امکان ایجاد عفونت و سایر مشکلات در این زمینه بسیار زیاد است .

روش دوم، سوراخ کردن بینی که جدید است و به عنوان یک روش تزئینی جدید در حال گسترش است. پیرسینگ بینی است که این روش نیز نیاز به نگهداری و مراقبت دارد تا به عفونت و مشکلات دیگری جلوگیری شود که در ادامه مقاله به توضیح آن میپردازیم .

 

هزینه پیرسینگ بینی

سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی
سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی

هزینه پیرسینگ بینی در هر کشور و شهرهای مختلف ممکن است متفاوت باشد و به عواملی مانند محل و تجهیزات مورد استفاده، تخصص فرد انجام دهنده ، جواهرات بینی و دیگر عوامل بستگی دارد. همچنین، پیرسینگ بینی در کلینک های مختلف با قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌شود.

همچنین، هزینه‌های دیگری مانند هزینه جواهرات بینی و مراقبت‌های پس از عمل نیز باید مدنظر قرار گیرد. برای مثال، بعضی از جواهرات بینی ارزش بیشتری دارند و هزینه بیشتری نسبت به دیگر جواهرات دارند. همچنین، برای جلوگیری از عفونت و سایر مشکلات، پس از پیرسینگ بینی، ممکن است به مراقبت‌های خاصی نیاز باشد که هزینه آن‌ها باید در نظر گرفته شود

به هر حال ، قبل از تصمیم‌گیری برای پیرسینگ بینی، بهتر است با استودیوهای پیرسینگ مختلف تماس بگیرید و قیمت آن‌ها را مقایسه کنید تا بهترین گزینه را برای قیمت پیرسینگ بینی خود انتخاب کنید. . در برخی مناطق یا کلینیک های پیرسینگ با شهرت بالا، قیمت پیرسینگ بینی بیشتر از این می‌تواند باشد.

به طور میانگین قیمت پرسینگ بینی بین ۲۰۰ تا 1 میلیون تومان است. اما این مبلغ می‌تواند در استودیوهای پیرسینگ مختلف با توجه به کیفیت خدمات، تجهیزات و مکان، متفاوت باشد. همچنین، باید به هزینه‌های جواهرات بینی نیز توجه کنید. قیمت جواهرات بینی ممکن است با توجه به جنس و کیفیت آن‌ها، متفاوت باشد. برای مثال، جواهرات بینی از جنس طلا و الماس، قیمت بیشتری دارند. توجه کنید که  برای جلوگیری از عفونت، بهتر است از جواهرات با کیفیت و مواد بهداشتی استفاده کنید.

کجا پیرسینگ بینی بزنیم؟

سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی
سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی

پیرسینگ بینی را می‌توان در کلینیک هایی که پیرسینگ انجام میدهند ، سالن‌های زیبایی، آرایشگاه‌ها و مراکز پزشکی انجام داد. اما برای انتخاب بهترین مکان برای پیرسینگ بینی، باید به چند عامل توجه کنید:

 1. مجوز و بهداشت: باید اطمینان حاصل کنید که مکانی که پیرسینگ بینی را انجام می‌دهد، دارای مجوزهای لازم از سازمان‌های بهداشتی و درمانی است و تجهیزات بهداشتی و استریل دارد.
 2. تخصص فرد : باید مطمئن شوید که فرد دارای تجربه و تخصص کافی در انجام پیرسینگ بینی است.
 3. نظافت و بهداشت: باید مطمئن شوید که محیط کار و تجهیزات پیرسر بهداشتی و تمیز است و از رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پیروی می‌شود.
 4. قیمت: باید هزینه‌های پیرسینگ بینی را با مکان‌های دیگر مقایسه کنید تا بهترین قیمت را برای خود انتخاب کنید.
 5. نظرات مشتریان: می‌توانید نظرات و بازخوردهای مشتریان قبلی را درباره مکان‌های مختلف بررسی کنید تا به یک تصمیم درست برسید.

بهتر است که محیطی انتخاب شود که احساس راحتی و آرامش را به شما منتقل کند.

در انتخاب محلی که قصد پیرسینگ زدن دارید ، می‌توانید از راهنمایی دوستان و آشنایان خود نیز بهره ببرید. اگر کسی از خدمات پیرسینگ بینی استفاده کرده است، می‌توانید از او درباره تجربه خود و نظراتش درباره استودیویی که او از آن استفاده کرده است، بپرسید. این کار به شما کمک می‌کند تا بهترین محل را برای پیرسینگ بینی را پیدا کنید.

لازم به ذکر است این مطلب فقط جهت افزایش اگاهی عموم در سایت، درج گردیده و امکان پیرسینگ بینی در کلینیک دکتر هرمان مقدم وجود ندارد.

دکتر کامبیز هرمان مقدم ، دارای کلینیک تخصصی و دستگاه پیرسینگ گوش در یوسف آباد تهران جهت سوارخ کردن گوش هستند.

شماره تماس :  02188213218

 

پیرسینگ بینی چگونه انجام میشود؟

سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی
سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی

پیرسینگ بینی با استفاده از یک ابزار خاصی انجام می شود. فرد ابتدا در محل مورد نظر برای سوراخ کردن بین را مشخص میکند و سپس با یک حرکت سریع و پرقدرت، یک سوراخ در بینی ایجاد می شود. فرد انجام دهنده باید دارای تجربه کافی باشد تا این کار را به درستی و به صورت صحیح انجام دهد.

در زمان انجام پیرسینگ بینی، باید از تجهیزات بهداشتی و استریل استفاده شود تا از عفونت جلوگیری شود.  فرد باید دارای تجربه کافی در انجام این کار باشد تا به درستی و به صورت صحیح این کار را انجام دهد. همچنین، قبل از انجام پیرسینگ بینی، باید محل مورد نظر در بینی به دقت تمیز شود تا از عفونت جلوگیری شود.

پس از انجام پیرسینگ بینی، باید از دستورالعمل های پزشک درباره مراقبت های پس از پیرسینگ توجه کرد.

بعد از انجام پیرسینگ بینی، ممکن است برخی از مشکلات و عوارض زیر رخ دهد:

 • خونریزی: پس از پیرسینگ بینی، ممکن است مقداری خون بیرون بیاید. اگر خونریزی شدید باشد، باید به پزشک خود اطلاع دهید و در صورت لزوم به پزشک مراجعه کنید.
 • عفونت: اگر تجهیزات استریل نبوده باشد، ممکن است باعث عفونت در محل پیرسینگ شود. علائم عفونت شامل قرمزی، درد و تورم در محل پیرسینگ هستند. در چنین مواردی، باید به پزشک خود اطلاع دهید .
 • تحریک و حساسیت: در برخی از موارد، ممکن است پیرسینگ بینی باعث تحریک و حساسیت در محل پیرسینگ شود. در چنین مواردی، نیز با پزشک خود مشورت کنید .

در مورد نگهداری و مراقبت از سوراخ بینی بعد از پیرسینگ، این موارد را باید در نظر داشت:

 • نگهداری سوراخ بینی: برای جلوگیری از خشک شدن سوراخ بینی و درد، باید آن را مرطوب نگه داشت. برای این منظور، می توانید از محلول آب شور یا محلول شستشوی بینی استفاده کنید.
 • استفاده از لوسیون و روغن: برای جلوگیری از خشکی و التهاب در محل پیرسینگ، می توانید از لوسیون یا روغن استفاده کنید. این محصولات بهتر است از پزشک تأیید شده خریداری شوند.
 • خودداری از شنا، سونا،: در اولین هفته پس از پیرسینگ بینی، بهتر است از شنا، سونا، و دستکاری در محل پیرسینگ خودداری کنید.
 • قرار دادن یخ در محل پیرسینگ: در صورتی که تورم و درد شدیدی در محل پیرسینگ دارید، می توانید یک کیسه یخ در محل پیرسینگ قرار دهید تا به درد و التهاب کمک کند.
 • استفاده از داروهای ضد التهاب: در صورتی که درد و التهاب شدیدی در محل پیرسینگ دارید، می توانید از داروهای ضد التهاب مانند آیبوپروفن یا پاراستامول استفاده کنید. اما قبل از مصرف هر نوع دارو، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.
 • خوابیدن بر روی سمت دیگر بینی: پس از پیرسینگ بینی، بهتر است برای جلوگیری از فشار و تحریک در محل پیرسینگ، بر روی سمت دیگر بینی بخوابید.

سخن پایانی

سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی
سوراخ کردن بینی | پیرسینگ بینی

پیرسینگ بینی اغلب با درد و تحریک در محل پیرسینگ همراه است، اما این درد قابل تحمل است و بعد از چند روز کاهش می‌یابد و ممکن است خطراتی مانند عفونت، التهاب و خونریزی دارد. اما با رعایت اصول بهداشتی و با انجام پیرسینگ توسط پزشک ماهر و مجرب، این خطرات به حداقل ممکن می‌رسند.
پیرسینگ بینی  ممکن است  باعث خشکی بینی شود، اما با استفاده از محلول آب شور یا محلول شستشوی بینی می‌توانید از این مشکل جلوگیری کنید.

لازم به ذکر است این مطلب فقط جهت افزایش اگاهی عموم در سایت، درج گردیده و امکان پیرسینگ بینی در کلینیک دکتر هرمان مقدم وجود ندارد.

دکتر کامبیز هرمان مقدم ، دارای کلینیک تخصصی و دستگاه پیرسینگ گوش در یوسف آباد تهران جهت سوارخ کردن گوش هستند.

شماره تماس :  02188213218

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد امتیاز 19

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

9 دیدگاه ‌ها

 • من دخترم را برای سوراخ کردن بینی پیش آقای دکتر بردم و واقعا از کارشون راضی بودم
  انگار اصلا دخترم هیچ دردی را احساس نکرد

 • راهی هست که دردش زودتر خوب بشه؟

  • سلام خانم امراللهی
   یکی از نکات مهمی کـه پس از انجام پیرسینگ باید رعایت کنید تمیز کردن قسمت سوراخ شده می باشد، برای اینکار روزی دو بار محل رابا صابون هاي آنتی باکتریال شستشو داده و از این کـه مدت زمان طولانی پیرسینگ را جدا کنید بپرهیزید چراکه کـه اینکار باعث بسته شدن سوراخ خواهد شد.

 • چه کارهایی نیاز هست قبل از سوراخ کردن بینی انجام بدیم؟

  • سلام خانم ایمانی
   زمانیکه اقدام بـه پیرسینگ میکنید باید متخصصی بسیار مجرب را انتخاب کنید چرا که میزان دردی کـه تحمل خواهید کرد کاملا بـه تبحر متخصص شـما بستگی خواهد داشت. همچنین محلی که برای انجام این کار به ان مراجعه می کنید ، باید از لحاظ بهداشتی و وسایل قابل استفاده برای سوارخ کردن گوش تمیز باشد .

 • پیرسینگ بینی چقدر درد داره؟

  • سلام خانم اشرفی
   زمانیکه اقدام بـه پیرسینگ میکنید باید متخصصی بسیار مجرب را انتخاب کنید چرا که میزان دردی کـه تحمل خواهید کرد کاملا بـه تبحر متخصص شـما بستگی خواهد داشت.

 • سلام،
  درد ناشی از سوراخ کردن بینی چند روز طول میکشد؟
  ممنون

 • سلام قیمت؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تماس سریع