دکتر ختنه در تهران | ولنجک و جردن

این مورد را ارزیابی کنید
(40 رای‌ها)
دکتر ختنه در تهران | ولنجک و جردن - 5.0 out of 5 1 based on 40 votes

ختنه یکی از عمل های جراحی رایج میان کشورهای مسلمان است. البته این تصور که این عمل تنها در این کشورها انجام شده و اولین بار توسط اسلام توسعه یافته اشتباه است. چرا که اولین نشانه های انجام این عمل به دوران تمدن مصر بازمی گردد. نگاره های یافت شده از این دوران تایید کننده این حرف می باشد. همچنین علاوه بر این کشورها، بسیاری از کشورهای آمریکای شمالی، آفریقایی ها، بخش هایی از آسیا و بومیان استرالیایی از زمان های دوری اقدام به انجام ختنه می کرده اند.

ختنه به معنای برش دادن پوست لایه های بیرونی و داخلی نوک آلت مردانه است که باعث میشود نوک آن برهنه و قابل دیدن بشود. بنابر تحقیقات انجام شده مزایای این عمل بسیار زیاد است و باعث شده در طی هزاران سال همچنان رایج باشد. البته خطرات احتمالی و معدودی نیز در طی این عمل وجود دارد که با مراجعه به یک دکتر ختنه در تهران می توان این مسایل را به حداقل ممکن رساند. این عمل باعث میشود تا فرد ختنه شده از ابتلا به بسیاری از بیماری های جنسی و سرطان آلت مردانه در امان بماند.

جهت دریافت اطلاعات درباره دکتر ختنه در قزوین به لینک آن مراجعه کنید.

دکتر کامبیز هرمان مقدم یکی از با سابقه ترین پزشکان در زمینه ختنه نوزادان می باشند که مطب ایشان در یوسف آباد می باشد. همچنین به عنوان دکتر ختنه در محدوده جردن ، ولنجک ، سعادت آباد و قیطریه نیز شناخته شده هستند.

جهت دریافت نوبت با شماره زیر تماس بگیرید.

02188213218

دکتر ختنه سعادت آباد

جهت دریافت اطلاعات درباره دکتر ختنه در اسلامشهر، قم، ورامین، دماوند و شهر ری، به لینک آن مراجعه کنید.

چه سنی برای ختنه توسط دکتر ختنه در تهران مناسب است؟

بهترین زمان برای مراجعه به دکتر ختنه در تهران و انجام این عمل، از 24 ساعت پس از به دنیا آمدن فرزند پسر تا حدود 5، 6 ماهگی می باشد. البته بعد از آن هم می توان ختنه را انجام داد اما باید توجه داشت که هرچه این زمان به تعویق بیفتد عوارض و عفونت های ناشی از ختنه در فرد بیشتر می شود. معمولا تا 24 ساعت پس از زایمان این عمل توصیه نمی شود چرا که پزشکان معتقدند در این زمان بسیاری از بیماری های مادرزادی که در آن ها نباید ختنه انجام شود، مشخص می شوند.

از ابتدای تولد تا 4 ماهگی بهترین زمان برای انجام ختنه و مراجعه به دکتر ختنه در تهران است. هرچه سریعتر این عمل انجام شود فواید بیشتری برای نوزاد دارد. یکی از این موارد، عدم ابتلا به بسیاری از عفونت های رایج ادراری در نوزاد می باشد. همچنین در این سنین آلت نوزاد به خوبی شکل گرفته است و می توان به راحتی این عمل را انجام داد.

 جهت دریافت اطلاعات درباره دکتر اطفال گیشا به لینک آن مراجعه کنید.

در چه زمانی نباید ختنه انجام شود؟

بسیاری از بیماری های ژنتیکی تا چند روز بعد از زایمان مشخص می شوند. برخی از این نقایص باعث می شوند تا دکتر ختنه در تهران از انجام عمل منصرف شود. چرا که در این صورت این عارضه ها باید ابتلا به بیماری های خطرناکی خواهند شد. به طور مثال اگر نوزاد مبتلا به هموفیلی باشد با انجام عمل ختنه توسط دکتر ختنه در تهران باعث ایجاد خونریزی های وخیم خواهد شد.

اگر اندازه آلت نوزاد پسر به حدی کوچک باشد که از اندازه استاندارد کمتر باشد در این صورت عمل ختنه انجام نخواهد شد. در صورتی که پوست محل ختنه به طور کامل ساخته نشده باشد یا نوزاد مبتلا به بیماری هیپوسپادیاس باشد یا آلت نوزاد بسیار خمیده باشد. در تمام این موارد نباید ختنه توسط دکتر ختنه در تهران انجام شود. موارد نام برده شده از انواع  اختلالات ادراری و تناسلی هستند که در فرد مشکلاتی ایجاد می کنند.

جهت دریافت اطلاعات درباره دکتر ختنه در پاکدشت به لینک آن مراجعه کنید.

دکتر ختنه قیطیریه

مراجعه به دکتر ختنه در تهران | قیطریه

همانطور که می دانید این عمل جراحی نیز مانند سایر عمل های جراحی ممکن است عوارضی داشته باشد. بنابراین برای یک مراقبت مناسب پس از جراحی می تواند یک نتیجه مناسب را حاصل نماید و از بروز بسیاری از بیماری ها و عفونت ها جلوگیری کند. در هنگام عمل توسط دکتر ختنه در تهران خونریزی های مختصری رخ می دهد که کاملا طبیعی است. اما اگر این خونریزی ها ادامه دار بوده و پس از چند روز قطع نشود باید به دکتر ختنه در تهران مراجعه نمایید.

در صورت مشاهده قرمزی بیش از حد و ادامه دار در محل زخم، تب، تیره شدن رنگ نوک آلت، افزایش ترشحات ناشی از زخم، تورم های شدید، بی قراری های شدید کودک، غذا نخوردن، سختی و عدم توانایی در

ادرار از جمله مواردی هستند که در صورت بروز باید بلافاصله به دکتر ختنه در تهران مراجعه نموده و وضعیت کودک را اعلام نمایید. همچنین اگر زود افتادن حلقه در کمتر از سه روز و یا دیر افتادن آن بیشتر از ده روز مشاهده شود، باید این مورد را به پزشک خود گزارش دهید.

دکتر ختنه جردن

 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اینستاگرام