هزینه ختنه نوزاد | قیمت ختنه در تهران چقدر است؟

این مورد را ارزیابی کنید
(29 رای‌ها)
هزینه ختنه نوزاد | قیمت ختنه در تهران چقدر است؟ - 4.7 out of 5 1 based on 29 votes

هزینه ختنه نوزاد یکی از دغدغه‌های اصلی والدین برای انتخاب دکتر ختنه است. ولی باید بدانید که با توجه به حساس بودن عمل ختنه بهتر است که ریسک نکرده و برای یکبار عمل ختنه نوزادتان را نزد یک متخصص ختنه انجام دهید و قیمت این عمل را در اولویت‌های بعدی قرار دهید.

 ختنه کودک

اما با این حال قیمت ختنه بسته به روشی که استفاده می‌شود و سن نوزاد می‌تواند متفاوت باشد. اگر نوزاد دل‌بندتان زیر یک سال و شش ماه است و هنوز فرصت عمل ختنه با حلقه از دست نرفته است می‌توانید کودک خود را با استفاده از این روش ختنه کنید .

هزینه ختنه به روش جراحی

همچنین اگر سن کودک بالاتر از یک‌ سال باشد و بهتر است برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و همچنین راحت‌تر بودن نوزاد در سنین پایین‌تر کودک خود را ختنه کنید.
اما اگر مشکل خاصی در آلت کودک باشد هزینه و قیمت جراحی متفاوت خواهد بود و بیشتر از حالت عادی خواهد بود. به طور مثال اگر کودک دچار ختنه پیغمبری باشد به خاطر سختی بیشتر عمل هزینه آن نیز به طبع بالاتر است.

پزشک ختنه

هزینه ختنه به روش کلیپس نقره‌ ای و لیزر

هزینه ختنه به روش کلیپس نقره‌ ای و لیزر نیز در همان محدوده قیمت ختنه با روش حلقه است ولی ما پیشنهاد می‌کنیم که بهترین روش ختنه یعنی حلقه را برای انجام ختنه کودکتان انتخاب کنید.
همچنین در صورت داشتن بیمه تکمیلی می‌توانید تمامی هزینه‌های ختنه را از بیمه خود دریافت کنید و با داشتن بیمه‌های دیگر مثل بیمه ایران و بیمه البرز می‌توانید تخفیفی در قیمت نهایی ختنه از دکتر هرمان مقدم بگیرید.
برای رزرو نوبت و مشاوره درباره قیمت و هزینه ختنه می‌توانید با مطب دکتر هرمان مقدم تماس بگیرید.

3 نظرها

 • پیوند نظر سایمند دوشنبه, 18 شهریور 1398 ساعت 18:26 ارسال شده توسط سایمند

  سلام
  بهترین فصل برای ختنه کی هست؟

 • پیوند نظر دکتر هرمان مقدم یکشنبه, 17 شهریور 1398 ساعت 11:19 ارسال شده توسط دکتر هرمان مقدم

  بله؛ برای انجام ختنه دو روش جراحی و استفاده از حلقه به کار گرفته می‌شود. در جراحی، عروق گره‌ زده شده و مخاط و پوست بخیه زده می‌شوند اما در روش حلقه‌ گذاری برش و بخیه وجود ندارد و پس از حدود یک هفته تا ۱۰ روز حلقه استفاده شده خود به خود جدا می‌شود و می‌افتد.

 • پیوند نظر اعتمادی یکشنبه, 17 شهریور 1398 ساعت 11:15 ارسال شده توسط اعتمادی

  آیا روش‌های مختلفی برای انجام ختنه وجود دارد؟

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اینستاگرام